Dzień Kota - grupa 'Motylki'


2021-02-23

Dzień Kota

            W dniu 17 lutego w Dzień Kota do grupy „Motylków” zawitał, miły gość…nie były to zwyczajne odwiedziny, bo odwiedziny online. A kto był tym gościem? Była to nasza Misiowa Mama, twórczyni naszego projektu ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Dzieciaki były zachwycone, bo mogły pierwszy raz zobaczyć Misiową Mamę. To ona przygotowała dla nas ,,Kocie warsztaty” z okazji Dnia Kota. Misiowa Mama przeczytała nam wierszyk o kotku. Pokazała nam jak sami możemy stworzyć swoją własną ,,Kocią książeczkę”.

To nie koniec atrakcji, my sami prześcigaliśmy się w ,,Kocich wyścigach”, ćwiczyliśmy podczas ćwiczeń logopedycznych ,,Kotek na płotek” i wycinaliśmy z papieru ,,Rude kotki. Na koniec każde z nas dostało ,,Certyfikat udziału w literackich kocich warsztatach”.