Wycieczka integracyjna klas piątych


2021-11-26

W dniach od 8 do 10 listopada uczniowie klas 5 z ZSP w Bulowicach wybrali się na wycieczkę integracyjną do DWD w Porąbce. O godzinie wpół do jedenastej wyruszył autobus z parkingu koło kościoła w Bulowicach do Domu Wczasów Dziecięcych. Gdy dojechaliśmy na miejsce bardzo serdecznie przywitała nas kadra z ośrodka. W czasie pobytu aktywnie spędziliśmy czas, grając w piłkę nożną, kosza, spacerując po okolicy oraz bawiąc się na placu zabaw. Nie zabrakło też zawodów sportowych , torów przeszkód.  Najbardziej podobał nam się bieg na orientacje oraz zadania przygotowane do wypełnienie podczas biegu. Wieczorami braliśmy udział w programach „Mam talent”, „ Wieczór muzyczny” oraz dyskotekach. Mieliśmy też okazje zwiedzić Porąbkę. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty na których wykonywaliśmy torby ekologiczne. Po prostu rewelacja! Szkoda, że to było tak krótko. Było wspaniale. Serdecznie dziękujemy dyrekcji i naszym nauczycielom.