Projekt czytelniczy 'Magiczna Moc Bajek' - grupa 'Słoneczka'


2021-11-04

Realizacja Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek”       Moduł I- Szacunek

W październiku Słoneczka zrealizowały zadania z Modułu I dotyczące szacunku a wszystko to  w ramach realizacji Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna moc bajek”.

W październiku dzieci zapoznały się z książką Joanny Chmielewskiej pt. Niebieska Niedźwiedzica. Wspólnie określiliśmy czym jest szacunek, dlaczego powinniśmy szanować innych ludzi, rówieśników, osoby starsze.

Wesoło bawiliśmy się podczas grupowego Dnia Uśmiechu- wykonaliśmy uśmiechnięte minki, dużo rozmawialiśmy w tym dniu o emocjach. Wybraliśmy również Bajkowego Przyjaciela- „Lusię”, która będzie nam towarzyszyć podczas magicznej podróży do świata wartości.  W naszej sali powstał również kącik książki z którego chętnie korzystamy.