Pomagamy zwierzętom z 'Reksia'


2021-11-23

Pomagamy zwierzętom z “Reksia”

 

    W miesiącu listopadzie w naszym Zespole Szkolno- Przedszkolnym  w Bulowicach, została zorganizowana  zbiórka karmy i akcesoriów dla kotów i psów, podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku Białej. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce . 

     Inicjatorką akcji była uczennica naszej szkoły Wiktoria Wszołek,a opiekunami akcji  pani mgr Marta Babik i pani  mgr Inna Dwornik.

  Cieszymy się, że tak wielu przedszkolaków oraz uczniów szkoły i ich rodziców  odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji.Dziękujemy pani Wszołek za zorganizowanie odbioru zebranych darów  i przekazanie ich do schroniska.

    Dziękujemy serdecznie wszystkim,którzy  włączyli się w zorganizowaną akcję charytatywną.Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest z pewnością nam obojętny. 

 

    Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!