'No promil - No problem' - klasy 4 - 8


2021-12-02

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji organizowanej przez Gminę Kęty, prowadzonej w ramach IVX kampanii społecznej "No promil- No problem". Uczniowie klas starszych zostali wprowadzeni w tematykę kampanii m.in poprzez tablice informacyjną, rozwieszenie plakatów, przekazanie broszurek informacyjnych promujących kampanię, ale również poprzez tematycznie przygotowane lekcje wychowawcze na których mogli zapoznać się m.in z filmikami oraz z animacjami dotyczącymi omawianego problemu. 

Celem kampanii jest uświadomienie konsekwencji płynących z prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu. 

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Bulowicach apeluje o zachowanie trzeźwości oraz rozwagi przed jazdą samochodem. 

Osoby zainteresowane zapraszam na stronę internetową: K L I K

Autor: P. Piechówka