Dzień Kota - grupa 'Biedronki'


2021-02-14

DZIEŃ KOTA

,,Wszystkim kotom i kociarzom

z okazji kociego święta

życzymy

samych radosnych chwil w życiu!

Oby każdy kot miał swojego człowieka,

A każdy człowiek miał swojego kota!’’

12 lutego (piątek) obchodziliśmy w przedszkolu ,,Dzień kota’’. Grupa ,,Biedronki’’  dowiedziała się o znaczeniu kotów w życiu człowieka, a także w jaki sposób możemy im pomóc. Przedszkolaki brały udział w wielu zabawach ruchowych, w  kocich zawodach, konkursie picia mleka, słuchały piosenek o kotach. Niespodzianką dla dzieci było przeniesienie się do ,,kociej szkoły’’, gdzie wzięliśmy udział w zajęciach matematycznych. Dzieci miały możliwość utrwalenia swoich umiejętności np. przeliczanie, układanie zbiorów, orientacji w przestrzeni i wiele innych. Zabawa dostarczyła im wiele radości.