Dzień Kobiet w grupie 'Motylki'


2021-03-08

Dzień Kobiet w grupie ,,Motylki”

 

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy. 
        I pierwszy promień bliskiej wiosny. 
  Dzień bez kłopotów i bez trosk. 
      Dużo radości. 

      Dla mamy, Pani, dla dziewczynek, 
                W domu, w przedszkolu, na wycieczce. 
 Każdego dnia dobry uczynek - 
    To jest od chłopców upominek"


                                                                                   Zbigniew Jeżyna

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.  W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy z naszej grupy składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się też bez kwiatów... Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a każda dziewczynka mogła poczuć się jak prawdziwa księżniczka.