Bal Karnawałowy - grupa 'Motylki'


2021-02-14

BAL KARNAWAŁOWY

Balony , konfetti , bibuła , barwne stroje i muzyka . To wszystko przydało się na naszym balu karnawałowym. Ale bal nie mógł odbyć się bez przedszkolaków ! To ich energia i  gotowość do wspaniałej zabawy sprawiły , że tegoroczny karnawał zostanie w pamięci na długo. Wszystkie przedszkolaki już od rana były podekscytowane czekającą je zabawą. Tego dnia dzieci założyły swoje stroje karnawałowe zamieniając się w wymarzoną postać. Podczas balu dzieci bawiły się przy muzyce. Była prezentacja strojów, tańce, pląsy , zabawy w kole , ruchowo – naśladowcze przy muzyce oraz konkurs związany z postaciami z bajek Disneya. Dużo ruchu, śmiechu , radości i oczywiście zaangażowania Rodziców w przygotowanie pięknych , balowych strojów. Dziękujemy !