Akcja Charytatywna 'Łańcuch Dobra'


2021-11-21

Dnia 9.11.2021r. uczniowie klas 4-8 wzięli udział w akcji charytatywnej pt. " Łańcuch Dobra". Idea bicia rekordu to zadanie symboliczne, które ma pokazać dzieciom z dystrofią mięśniową, że nie są samotne w swojej chorobie, że jest ogrom ludzi o wielkich sercach , którzy są z nimi, wierzą w nich i podejmują wyzwanie jakim jest stworzenie możliwie jak najdłuższego łańcucha choinkowego z kolorowych, papierowych kółek. Uczniowie najpierw obejrzeli krótki film dotyczący dystrofii mięśniowej, jej etiologii oraz leczenia, a później przystąpili do pracy. A oto najdłuższy łańcuch klasy 8a liczący 81,5 metra. Łączna długość łańcucha to 474,1 metra. Ogromne brawa i podziękowania dla uczniów i wychowawców klas za wzięcie udziału w tej szlachetnej akcji. Brawo WY!!!! Dziękujemy raz jeszcze....